Aktualności

  • Rowerowy coffee ride

    Rowerowy coffee ride

    W sobotę 24 października Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza

    dzieci, młodzież, rodziców, dziadków, nauczycieli, pracowników Szkoły na rowerową wycieczkę do Izabelina w celach kulinarno-przyjemnościowych, tzn. na herbatę/kawę/soczek/pyszne ciacho i na nie tylko kolarskie pogaduchy.

    Zbiórka na szkolnym dziedzińcu o 10.00, ruszamy o 10.11.

    Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: piotr.melon@stonabemowie.edu.pl.

    Filip Wojewoda, Piotr Melon

    (10.10.2020)

  • Ubezpieczenia uczniów

    Ubezpieczenia uczniów

    Wszyscy uczniowie naszej szkoły są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków.

    Ubezpieczenie jest w Towarzystwie Ubezpieczeń Compensa. Uczniowie ubezpieczeni są od 1 września 2020 r. do 31-08-2021 r. Ubezpieczenie dotyczy wydarzeń w kraju i za granicą i działa cała dobę. Polisa jest na kwotę 17 ooo zł. W razie konieczności skorzystania z ubezpieczenia prosimy o kontakt z sekretariatem po zakończeniu leczenia przez dziecko. Osoby, które chciałyby zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia także proszone są o kontakt drogą elektroniczną z sekretariatem, który przygotuje niezbędne materiały.
    Krystyna Budziszewska

  • Fakultet rowerowy – ważne!

    Fakultet rowerowy – ważne!

    W związku z dużym zainteresowaniem fakultetem

    wycieczki odbędą się w dwóch terminach:

    8.10 (czwartek) – uczniowie klas licealnych

    9.10 (piątek) – uczniowie klas 7 i 8.

    Trasa:  Szkoła – Izabelin – Roztoka – Karczma Zaborów – Szkoła ok. 60 km.

    Zbiórka:  8.30 na szkolnym dziedzińcu. Powrót ok. 16.00.

    Uwaga!

    • Uczestnik fakultetu musi być przygotowany na różne warianty pogodowe! Należy wziąć rzeczy na upał, zimno, deszcz, wiatr.

    Co zabrać:

    • sprawny rower (z oświetleniem!!!)
    • kask
    • mały plecak
    • zapasową dętkę
    • pompkę
    • kurtkę przeciwdeszczową
    • ciepłą czapkę
    • rękawiczki
    • ciepłą bluzę
    • kieszonkowe.

    Piotr Melon

    (02.10.2020)

  • Fakultet kajakowy – ważne!

    Fakultet kajakowy – ważne!

    W związku z bardzo dużym zainteresowaniem spływem Bzurą

    impreza odbędzie się w trzech terminach:

    30.09 (środa) – uczniowie klas licealnych

    1.10 (czwartek) – uczniowie klas 7

    2.10 (piątek) – uczniowie klas 8.

    Wszystkie zbiórki są o 7.45, powroty ok. 15.30.

    Piotr Melon

    (28.09.2020)

  • Zawody w kolarstwie górskim w parkofrajdzie

    Zawody w kolarstwie górskim w parkofrajdzie

    Zapraszamy na coroczny Weekend sportowy. W sobotę 3 października odbędą się zawody w kolarstwie górskim, a w niedzielę 4 października biegi przełajowe.
    Mimo trudnych czasów, byłoby nam miło gościć Waszych sportowców na naszych zawodach. 
    Szczegółowe informacje Klasyk MTB 2020Przełaje 2020.
więcej aktualności:
  • OBIAD

    zupa koperkowa, kurczak po chińsku, ryż, surówka z pomidorów i papryki 
  • OBIAD

    rosół z makaronem, kotlet schabowy panierowany, ziemniaki, mizeria z jogurtem naturalnym 
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, kotlet z jaja, ziemniaki, marchewka z groszkiem duszona 
  • OBIAD

    zupa jarzynowa, bitka z piersi kurczęcia w sosie pieczarkowym, kasza jęczmienna, surówka z buraczków i jabłek 
  • OBIAD

    zupa fasolowa, makaron z półtłustym twarogiem i musem z truskawek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa kalafiorowa, spaghetti bolognese, surówka z kiszonych ogórków, papryki i jabłek 
  • OBIAD

    zupa zalewajka, nuggetsy z piersi kurczęcia w płatkach kukurydzianych z dipem czosnkowym, ryż z kurkumą, surówka z warzyw mieszanych 
  • OBIAD

    barszcz ukraiński, pierogi z serem i sosem z jogurtu naturalnego, surówka z marchewki i jabłek 
  • OBIAD

    zupa pieczarkowa, gołąbek z młodej kapusty w sosie pomidorowym, ziemniaki, deserek: galaretka owocowa 
  • OBIAD

    zupa krupnik z kaszy jęczmiennej, filet z ryby smażony, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa kapuśniak ze słodkiej kapusty, kurczak curry, ziemniaki puree, sałata lodowa z marchewką, papryką i sosem winegret 
  • OBIAD

    biały barszcz, kotlet mielony z łopatki wieprzowej, ziemniaki, buraczki duszone 
  • OBIAD

    zupa wiejska z natką pietruszki, kluski śląskie ze skwarkami z szynki wieprzowej i cebulki, kiszona kapusta duszona 
  • OBIAD

    zupa, jarzynowa, schab pieczony w sosie pieczeniowym, kasza gryczana, surówka z pomidorów i cebulki dymki 
  • OBIAD

    zupa grochowa z kiełbaską, ryż z duszonym jabłkiem i cynamonem, sos z jogurtu naturalnego 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa z żółtej fasolki szparagowej, makaron penne z kurczakiem i suszonymi pomidorami, surówka z białej kapusty z koperkiem 
  • OBIAD

    zupa kapuśniak z kiszonej kapusty, bitka wieprzowa po polsku, kasza jęczmienna, surówka z buraczków i jabłek 
  • OBIAD

    zupa szczawiowa z jajem, placki ziemniaczane z sosem tzatziki lub z sosem pieczarkowym, surówka z marchewki i jabłek 
  • OBIAD

    zupa krem z kukurydzy z popcornem, udziki kurczęcia duszone z jarzynami, ziemniaki, mizeria z jogurtem 
  • OBIAD

    barszcz czerwony, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, pulpety wieprzowo-wołowe w sosie koperkowym, kasza jęczmienna, kasza gryczana, surówka z pekińskiej kapusty i papryki  
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z makaronem, kotlet z piersi kurczęcia, ziemniaki, sałata lodowa z sosem winegret 
  • OBIAD

    KUCHNIA MEKSYKAŃSKA: zupa meksykańska czosnkowo-cebulowa, ryż z sosem meksykańskim, owoc-banan 
  • OBIAD

    zupa kalafiorowa, schab duszony z cebulką, ziemniaki, buraczki duszone  
  • OBIAD

    zupa z soczewicy, pierogi leniwe z masłem i bułeczką, surówka z dyni, marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 1.09 Rozpoczęcie roku szkolnego
    • 14.09 - 18.09 Wyjazdowy kurs EdB dla klas 8. SP i 1. SLO
    • 14.09 - 18.09 Wyjazdowy kurs przedsiębiorczości dla klas 2. SLO
    • 26.09 Rajd Rodzinny – edycja jesienna
    • 3.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 3.10 (godz. 14:00 - 15:00) Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 4.10 Zawody biegowe w Parkofrajdzie
    • 4.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 13.10 Dzień otwarty online dla rodziców
    • 14.10 Obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 26.10 Rajd Rodzinny – edycja jesienna
    • 10.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 11.11 Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 1.12 Dzień otwarty dla rodziców
    • 18.12 - 22.12 „Biała szkoła”
    • 23.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 4.01 Rada klasyfikacyjna klas 1-2 SLO
    • 6.01 Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 18.01 - 31.01 Ferie zimowe
    • 2.02 Rada Pedagogiczna podsumowująca I semestr
    • 1.03 - 6.03 Zimowe Igrzyska Szkól Niepublicznych
    • 13.03 Sejmik Szkolny
    • 30.03 Dzień otwarty 1-2 SLO
    • 1.04 - 6.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 24.04 Rajd Rodzinny – edycja wiosenna
    • 30.04 Szkolne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
    • 3.05 Święto Konstytucji 3 Maja – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 11.05 Dzień otwarty
    • 16.05 - 21.05 Zielona Szkoła
    • 25.05 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 3.06 Boże Ciało – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 4.06 Piątek po Bożym Ciele- dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 16.06 Rada klasyfikacyjna
    • 25.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego