Aktualności

  • Egzamin Cambridge KET, PET, FCE i CAE

    Egzamin Cambridge KET, PET, FCE i CAE

    Bardzo prosimy, aby do 10.05 (poniedziałek) dokonać opłaty za przystąpienie ucznia do egzaminu Cambridge KET, PET, FCE lub CAE.

    Pieniądze prosimy przesyłać na konto szkoły BNP Paribas Bank Polska SA
    71 1600 1286 0003 0032 0079 6001

    Ceny oraz terminy egzaminów

    KET- 14.06- 350 zł

    PET- 14.06- 370 zł

    FCE- 11.06- 625 zł

    CAE- 09.06- 645 zł

    W tytule proszę zamieścić: Imię i nazwisko ucznia, rodzaj egzaminu,
    oraz proszę napisać czy dodatkowo wykupują Państwo opcję SAFE.

    Proszę pamiętać, że opcja SAFE jest dodatkowo płatna 83 zł.

    Bardzo prosimy o terminowe wpłacenie pieniędzy.

    Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego

  • Wyniki I Memoriału Piotra Ścieżki

    Wyniki I Memoriału Piotra Ścieżki

    Oficjalne wyniki I Memoriału Piotra Ścieżki w kategorii sportowej:

    Rodziny z dziećmi do klasy 3 włącznie:

    1. Kurek/Hughes 2 godziny 34 minuty
    2. Gadomscy (Jagoda) 2 godziny 37 minut (w tym 3 minuty karne)
    3. Zarzyccy 2 godziny 50 minut (3 minuty karne)
    4. Chrzanowscy 3 godziny 7 minut
    5. Borowscy 3 godziny 18 minut (9 minut karnych)
    6. Wolany 3 godziny 36 minut
    7. Gadomscy (Kacper) 5 godzin 27 minut (9 minut karnych)

    Rodziny starsze:

    1. Wołyniak 2 godziny 34 minuty (3 minuty karne)
    2. Jędrzejczyk 2 godziny 35 minut (3 minuty karne)
    3. Marczak 3 godziny 23 minuty
    4. Ufa 3 godziny 25 minut (3 minuty karne)
    5. Pliszka/Saramak 8 godzin 52 minuty (9 minut karnych)
    6. Kończak DNF

    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział.

    Jarosław Pytlak
    Adam Kowalczyk

  • Opłaty za szkołę

    Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za maj 2021:

     

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne w klasie Oa – 1840 zł ( 1590 zł czesne +250 zł wyżywienie)

    Czesne  w klasach 1-8 – 1590 zł

    Uczniowie przychodzący do szkoły – opłata za obiady – 250,00 zł

    Prosimy rodziców uczniów jedzących  posiłki o kontakt z sekretariatem w celu sprawdzenia aktualnego salda na koncie obiadowym ze względu na odwołania i kwarantanny. 

    Społeczne Liceum nr 99 STO:

    Czesne – 1590 zł

    Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł. Pierwszym dzieckiem jest dziecko młodsze.

    Termin płatności mija 8 maja 2021 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat.

    Rachunek bankowy Zespołu Szkół STO na Bemowie:

    BNP Paribas Bank Polska SA
    71 1600 1286 0003 0032 0079 6001

     

  • Karty miejskie

    Karty niektórych uczniów stracą wkrótce ważność. Niektórzy uczniowie nie mają jeszcze wyrobionych kart. Poniżej podajemy link , korzystając z niego można wyrobić kartę miejską.

    Komunikat ZTM

    W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/b13b1780, dedykowany dla uczniów Państwa Szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.  

    Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.  

    Rozpoczęcie roku szkolnego będzie doskonałym momentem na otrzymanie nowej Karty Ucznia w szkole.  

    Krystyna Budziszewska 

  • Życzenia Wielkanocne

    Życzenia Wielkanocne

    Filmowe życzenia

więcej aktualności:
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, kotlet mielony, ziemniaki, kalafior, marchewka, brokuły na parze 
  • OBIAD

    zupa z soczewicy, risotto z warzywami, deserek: galaretka owocowa 
  • OBIAD

    zupa pieczarkowa, schab pieczony w sosie pieczeniowym, ziemniaki, surówka z warzyw mieszanych 
  • OBIAD

    barszcz czerwony, pierogi leniwe z chudego twarogu z masłem lub masłem i bułeczką, surówka z marchewki i brzoskwiń 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa grochowa z kiełbaską, placki ziemniaczane z sosem tzatziki, surówka z pekińskiej kapusty, marchewki i jabłek 
  • OBIAD

    rosół z makaronem, schab duszony z cebulką, ziemniaki, marchewka duszona 
  • OBIAD

    zupa kalafiorowa, ryż z duszonym jabłkiem i cynamonem, sos z jogurtu naturalnego 
  • OBIAD

    zupa szczawiowa, pierogi z mięsem, surówka z buraczków i jabłek 
  • OBIAD

    krupnik z kaszy jęczmiennej, paluszki z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, kluski śląskie ze skwarkami z kiełbaski, buraczki duszone 
  • OBIAD

    zupa z żółtej fasolki szparagowej, kebab z udźca kurczęcia z dipem czosnkowym ryż z kurkumą sałata lodowa z sosem winegret 
  • OBIAD

    żurek, kotlet mielony z łopatki wieprzowej, ziemniaki, marchewka z groszkiem na parze 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • OBIAD

    kapuśniak z kiszonej kapusty, gulasz z szynki wieprzowej, kasza jęczmienna, surówka z warzyw mieszanych 
  • OBIAD

    barszcz ukraiński, kotlet z piersi kurczęcia, ziemniaki, marchewka duszona 
  • OBIAD

    zupa z soczewicy, makaron z półtłustym twarogiem, mus z truskawek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa koperkowa, pulpeciki drobiowe w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa na parze 
  • OBIAD

    rosół z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, surówka wiosenna 
  • OBIAD

    biały barszcz, krokiety z kapustą i pieczarkami, krokiety z jajem, surówka z buraczków i jabłek 
  • OBIAD

    KUCHNIA CHIŃSKA: zupa kalafiorowa po chińsku, kurczak po chińsku, ryż, chińska surówka z białej kapusty 
  • OBIAD

    zupa grochowa, pierogi leniwe z chudego twarogu z masłem lub z masłem i bułeczką, surówka z marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, spaghetti bolognese, sałatka colesław 
  • OBIAD

    barszcz czerwony, nuggetsy z piersi kurczaka w płatkach kukurydzianych, ziemniaki, mizeria 
  • OBIAD

    zupa jarzynowa, naleśniki z półtłustym twarogiem, mus z truskawek 
  • OBIAD

    zupa zalewajka, eskalopka z piersi indyczej w sosie musztardowym, ryż, mini marchewka na parze 
  • OBIAD

    zupa krupnik z kaszy jęczmiennej, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa kapuśniak z białej kapusty, gulasz z szynki wieprzowej, kasza jęczmienna, surówka z kiszonych ogórków, pomidorów i cebuli 
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z makaronem, kotlet pożarski z mielonej piersi kurczęcia, ziemniaki, surówka wiosenna 
  • OBIAD

    zupa grochowa z kiełbaską, placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym, surówka z marchewki i jabłek 
  • OBIAD

    zupa szczawiowa, schab pieczony w sosie pieczeniowym, ziemniaki, buraczki duszone 
  • OBIAD

    zupa kalafiorowa, pierogi z półtłustym twarogiem, sos z owoców leśnych 
  •  
  •  
  •  
  • OBIAD

    barszcz biały, spaghetti bolognese, surówka z białej kapusty, świeżych ogórków i koperku 
  • OBIAD

    zupa z soczewicy, ryż z duszonym jabłkiem i cynamonem, sos z jogurtu naturalnego 
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, kotlet z piersi kurczęcia, ziemniaki, fasolka szparagowa na parze 
  • OBIAD

    zupa wiejska z natką pietruszki, paluszki z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa jarzynowa, pulpeciki z szynki wieprzowej w sosie koperkowym, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty i jabłek 
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z ryżem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria 
  • OBIAD

    barszcz ukraiński, racuszki drożdżowe z twarogiem waniliowym, brzoskwinia z lekkiego syropu 
  • OBIAD

    zupa fasolowa, kolorowy kociołek z kurczakiem, kopytka, surówka z kiszonych ogórków i pomidorów 
  • OBIAD

    zupa krupnik z kaszy jęczmiennej, kotlet z jaja, ziemniaki, marchewka z groszkiem na parze 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 1.09 Rozpoczęcie roku szkolnego
    • 14.09 - 18.09 Wyjazdowy kurs EdB dla klas 8. SP i 1. SLO
    • 14.09 - 18.09 Wyjazdowy kurs przedsiębiorczości dla klas 2. SLO
    • 26.09 Rajd Rodzinny – edycja jesienna
    • 26.09 - 26.10 Rajd Rodzinny – edycja jesienna
    • 3.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 3.10 (godz. 14:00 - 15:00) Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 4.10 Zawody biegowe w Parkofrajdzie
    • 4.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 13.10 Dzień otwarty online dla rodziców
    • 14.10 Obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 10.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 11.11 Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 8.12 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-8-SLO
    • 23.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 4.01 - 17.01 Ferie zimowe
    • 26.01 Rada klasyfikacyjna klas 7-8-SLO
    • 2.02 Zebrania semestralne rodziców
    • 16.02 Rada Pedagogiczna podsumowująca I semestr
    • 13.03 Sejmik Szkolny
    • 16.03 Dzień otwarty dla klas 7-8 oraz SLO
    • 1.04 - 6.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 24.04 Memoriał Piotra Ścieżki (Rajd Rodzinny)
    • 30.04 Szkolne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
    • 3.05 Święto Konstytucji 3 Maja – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 11.05 Dzień otwarty
    • 16.05 - 21.05 Zielona Szkoła
    • 3.06 Boże Ciało – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 4.06 Piątek po Bożym Ciele- dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 16.06 Rada klasyfikacyjna
    • 25.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego