Aktualności

  • Dzień otwarty SLO

    Dzień otwarty SLO

    Informujemy że 06.12 (wtorek) odbędzie się dzień otwarty w SLO (online) w godzinach 17:30 – 19:00.

    Zespół SLO

  • Opłaty za szkołę

    Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za grudzień  2022.

     

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne  w klasach 1-8 – 1840 zł

    Obiady – 256

    Społeczne Liceum nr 99 STO:

    Czesne w klasach 1-3 – 1840 zł

            Czesne w klasie IV   – 2300 zł ( płatne od IX do IV)

            Obiady – 256 zł

    Termin płatności mija 8 grudnia 2022 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat. Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł. Pierwszym dzieckiem jest dziecko młodsze.

    Rachunek bankowy Zespołu Szkół STO na Bemowie:

    BNP Paribas Bank Polska SA
    71 1600 1286 0003 0032 0079 6001

     

  • Biała Szkoła klas 7-8 i LO

    Biała Szkoła klas 7-8 i LO

    Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza na wyjazd narciarsko-snowboardowy do Białki Tatrzańskiej.

    Termin: 18 – 22 grudnia 2022

    Cena: 1000 zł + karnet ok. 330 zł 

    Ważne!

    Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu wpłaty 1000 zł na konto Szkoły do 11.11.2022. Decyduje data na przelewie – po tym terminie nie przyjmujemy wpłat.

    Zakwaterowanie: DW „Pod Tatrami” Białka Tatrzańska – www.podtatrami.pl 

    Wyżywienie: 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje.

    Co zabrać:

    • legitymację szkolną
    • kask, kurtkę, spodnie i rękawice narciarskie, gogle, narty lub snowboard
    • ubranie adekwatne do pory roku
    • krem z filtrem (zimowy), kosmetyki i ręczniki, 
    • pieniądze na karnety, kieszonkowe
    • kąpielówki/kostium kąpielowy (dla chętnych jedno wieczorne wyjście do Term Białka). 

    Wyjazd: 18 grudnia (niedziela) – zbiórka o godz. 9.00, parking przy ul. Raginisa.

    Powrót: 22 grudnia (czwartek) – w godz. 17.00 – 18.00 na parking przy ul. Raginisa.

    Uwaga!

    Nie prowadzimy szkolenia dla osób początkujących. Uczestnik musi umieć jeździć na nartach lub snowboardzie.

    Piotr Melon

    (27.10.2022)

  • Dzień otwarty SLO

    Dzień otwarty SLO

    Informujemy że 18.10 (wtorek) odbędzie się dzień otwarty w SLO (online) w godzinach 17:15 – 19:00.

    Zespół SLO

  • Zakończenie sezonu rowerowego

    Zakończenie sezonu rowerowego

    Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza w sobotę 22 października uczniów, rodziców, pracowników Szkoły na

    krótką wycieczkę oficjalnie kończącą kolarski sezon 2022. Planujemy pojechać do BikerPubu w Stanisławowie, aby przy ognisku, ciachu i herbacie powspominać, pogadać, pointegrować się.

    Formuła jest otwarta dla wszystkich, dobór roweru też jest dowolny. Trasa jest do pokonania na góralu, gravelu, trekkingu, mieszczuchu, a nawet na szosie. Tempo będzie mocno spacerowe, a dystans w jedną stronę to 13 km.

    Zbieramy się na szkolnym dziedzińcu o godzinie 11.00, ruszamy o 11.07. 🙂 

    Do zobaczenia!

    Piotr Melon

    (11.10.2022)

więcej aktualności:
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, makaronowe kokardy z sosem bolognese z szynki wieprzowej i jarzyn z tartym żółtym serem, II weg.: makaronowe kokardy z sosem napoli z tartym żółtym serem, surówka z kapusty pekińskiej i marchewki 
  • OBIAD

    zupa krem z dyni z prażonymi pestkami słonecznika i ziołowymi grzankami, eskalopka z piersi indyka w sosie pieczarkowym, II weg.: pulpety wielowarzywne w sosie pieczarkowym, ziemniaki/kasza bulgur, surówka z warzyw mieszanych  
  • OBIAD

    zupa gulaszowa z mięsem wieprzowym i kolorową papryką, zupa weg: z zielonego groszku i brokułów z jajem, kluski leniwe z półtłustego twarogu z masłem i bułką, owoce krojone (winogrono, plasterki banana, kiwi, brzoskwinie, śliwki, arbuz) 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z makaronem, gulasz z szynki wieprzowej z jarzynami, II weg. :gulasz warzywny z fetą, kasza jęczmienna/ziemniaki, surówka z kiszonych ogórków, marchewki i cebuli 
  • OBIAD

    biały barszcz, kotlet z piersi kurczaka, II weg: kotlet jaglano-szpinakowy, ziemniaki, buraczki duszone/koperkowa surówka z kapusty pekińskiej 
  • OBIAD

    barszcz ukraiński, pierogi ruskie z okrasą z cebulki, surówka z marchewki i jabłek/mix sałat z pomidorami i papryką 
  • OBIAD

    zupa koperkowa, gołąbek z mięsem wieprzowym w sosie pomidorowym, II weg.: gołąbek z soczewicą w sosie pomidorowym, ziemniaki/kasza gryczana, galaretka owocowa frugo 
  •  
  •  
  •  
  • OBIAD

    żurek, gyros z udźców kurczaka z jarzynami, II weg.: fasolatta z kolorową papryką i passatą pomidorową, dip czosnkowy, ziemniaki/ryż, surówka colesław 
  • OBIAD

    zupa grysikowa z kaszką manną, kotlet mielony z szynki wieprzowej, II weg.: medalion brokułowy z pestkami dyni, ziemniaki, mini marchewki na parze /ćwikła z chrzanem 
  • OBIAD

    zupa grochowa z kiełbaską, zupa weg: grochowa, penne z zielonym pesto mozzarellą i pomidorkami koktajlowymi 
  • OBIAD

    zupa jarzynowa, bitka z drobiu w sosie własnym, II weg.: bitki sojowe w sosie własnym, ziemniaki/kasza pęczak, surówka z marchewki, selera i jabłek  
  • OBIAD

    zupa pieczarkowa, filet z miruny smażony, II weg.: kotlet serowy, ziemniaki, żółta i zielona fasolka szparagowa na parze/surówka z kiszonej kapusty i marchewki 
  •  
  •  
  • OBIAD

    Kuchnia hiszpańska: zupa hiszpańska czosnkowa, paella z kurczakiem, suszonymi pomidorami i zielonym groszkiem, II weg.: paella z warzywami (papryka, cukinia, pomidory, biała fasola, groszek), sałata po hiszpańsku 
  • OBIAD

    rosół z makaronem, kotlet schabowy, II weg.: kotlet wielowarzywny z żółtym serem, ziemniaki, buraczki duszone/surówka z kiszonych ogórków i pora  
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, zupa weg: ogórkowa, kotlet z jaja, ziemniaki, kalafior, brokuły, marchew na parze/surówka z kiszonej kapusty, marchewki i czerwonej cebuli 
  • OBIAD

    zupa kalafiorowa, pulpety z szynki wieprzowej w sosie pomidorowo-ziołowym, II weg.: klopsiki z soczewicy w sosie pomidorowo-ziołowym, mix kasz (gryczana, bulgur), surówka z warzyw mieszanych 
  • OBIAD

    zupa chłopski garnek z białą kapustą, kiełbaską, czerwoną i zieloną papryką, ziemniakami i cebulą, zupa weg: chłopski garnek z białą kapustą, czerwoną i zieloną papryką, ziemniakami i cebulą, naleśniki z półtłustym twarogiem, sos z jogurtu naturalnego, surówka z marchewki i brzoskwiń  
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa krem z marchewki z prażonym słonecznikiem, kurczak po chińsku, II weg.: ciecierzyca z sosem pomidorowym, ryż/ziemniaki, sałata lodowa z rukolą i pomidorami  
  • OBIAD

    kapuśniak z kiszonej kapusty, kotlet pożarski z mięsa mieszanego (indyk i szynka wieprzowa) II weg.: burgery brokułowe z płatkami owsianymi, ziemniaki, marchewka z groszkiem duszona/surówka z selera i jabłek  
  • OBIAD

    zupa kartoflanka, pierogi z kapustą i pieczarkami z okrasą z cebulki, surówka z buraczków i jabłek/surówka z kiszonych ogórków, jabłek i papryki  
  • OBIAD

    barszcz czerwony, bitka ze schabu w sosie własnym, II weg.: kotlet serowo-ziemniaczany z dipem jogurtowo-czosnkowym, ziemniaki/kasza jęczmienna, koperkowa surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą  
  • OBIAD

    zupa jarzynowa z fasolką szparagową, II danie: makaron z półtłustym twarogiem, makaron z półtłustym twarogiem, mus z truskawek  
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa fasolowa, makaron, a’la włoska pasta z pomidorami i żółtym serem, dodatki: surówka z kapusty pekińskiej z rukolą, porem i papryką  
  • OBIAD

    zupa zalewajka, antrykot z piersi kurczaka panierowany w jaju, weg.: kotlet jajeczny z kalafiorem i fetą, ziemniaki, mini marchewki na parze/buraczki w sosie winegret  
  • OBIAD

    zupa gulaszowa, zupa weg: koperkowa, ryż z półtłustym twarogiem i prażonym jabłkiem, sos z jogurtu naturalnego  
  • OBIAD

    zupa krupnik z kaszy jęczmiennej, kolorowy kociołek z szynki wieprzowej i warzyw, II weg.: leczo warzywne z kolorową fasolą, kopytka/ziemniaki, colesław 
  • OBIAD

    barszcz ukraiński, frykadelki z ryby (mintaj i morszczuk), II weg.: falafelki z ciecierzycy, ziemniaki, dip cytrynowo-koperkowy, fasolka szparagowa, brokuły, talarki z marchewki na parze/surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Wydarzenia

    • 1.09 Klasowe zebrania rodziców klas 1-2. SLO
    • 6.09 Klasowe zebrania rodziców klas 3-4. SLO
    • 12.09 - 16.09 Przedsiębiorczość – wyjazd klas 2. SLO do Muszyny
    • 12.09 - 16.09 Edukacja dla bezpieczeństwa – wyjazd klas 1. SLO do Muszyny
    • 1.10 Otwarte STO – piknik szkolny. Biegi Przełajowe w Parkofrajdzie
    • 2.10 MTB – zawody rowerowe w Parkofrajdzie
    • 14.10 Obchody Święta Edukacji: „Kilometry dla Edukacji”
    • 18.10 Dzien otwarty online dla rodziców w SLO
    • 31.10 Dzień wolny od zajęć
    • 1.11 Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć
    • 10.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości w SLO
    • 11.11 Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć
    • 6.12 Dzień otwarty online dla rodziców w SLO
    • 18.12 - 22.12 „Biała szkoła” dla uczniów klas 1-4 SLO
    • 23.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 6.01 Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć
    • 24.01 Zebranie informacyjne dla kandydatów do SLO na rok 2023/2024
    • 30.01 Rada klasyfikacyjna 7-8 SP i SLO
    • 4.02 Studniówka
    • 6.02 Semestralne zebrania rodziców SLO
    • 13.02 - 26.02 Ferie zimowe
    • 4.03 Rekrutacja SLO – grupowa
    • 6.03 - 24.03 Rekrutacja SLO – indywidualna
    • 14.03 Klasowe zebrania rodziców klas maturalnych
    • 18.03 Sejmik Szkolny
    • 28.03 Dzień otwarty online dla rodziców klas 1-3 SLO
    • 6.04 - 11.04 Przerwa świąteczna
    • 18.04 Klasyfikacja klas maturalnych
    • 22.04 Memoriał Piotra Ścieżki
    • 27.04 Szkolne obchody Święta Konstytucji w SLO
    • 28.04 Zakończenie roku szkolnego klas 4. SLO
    • 1.05 Święto Pracy – dzień wolny od zajęć
    • 2.05 Dzień Flagi – dzień wolny od zajęć
    • 3.05 Święto Konstytucji – dzień wolny od zajęć
    • 4.05 - 8.05 Matury podstawowe – dni wolne od zajęć
    • 8.05 Klasowe zebrania rodziców klas 1-3 SLO
    • 13.05 Zawody MTB w Parkofrajdzie
    • 15.05 - 19.05 „Zielone Szkoły” z wyjątkiem klas 8. SP
    • 3.06 Bal „STO i Przyjaciele”
    • 8.06 Boże Ciało – dzień wolny od zajęć
    • 9.06 Dzień wolny od zajęć
    • 13.06 Rada Klasyfikacyjna SLO
    • 14.06 - 15.06 Gala STO
    • 23.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 1-3 SLO